KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122013
nr 1412 2013
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Besök i Norrland". Monogramsignerad, Olja på duk, 58x67, yttermått inklusive ram: 60x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:57:27
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg